Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

WITAJ W AGENCJI
POŚREDNICTWA PRACY DITOLA

MY mamy pracowników, których
TY potrzebujesz

W dobie dzisiejszych czasów, niepewnych dla Polskich przedsiębiorców pod względem znalezienia odpowiedniego pracownika, firma DITOLA wychodzi na przeciw problemom, prowadząc rekrutację, obsługę, zatrudnienie, pracowników z Ukrainy.

Posiadamy liczne przedstawicielstwa naszej firmy oraz szereg partnerów agencyjnych na Ukrainie. Gwarantujemy bezpośredni dostęp do sprawdzonych kandydatów. Zajmujemy się ich weryfikacją oraz odpowiednim przygotowaniem do przyszłych wyzwań związanych z pracą w organizacjach naszych klientów. Zapewniamy w pełni legalną oraz ekonomiczną optymalizację zatrudnienia. Dzięki temu pomagamy polskim firmom znacznie ograniczać koszty pracy oraz sprawnie zarządzać zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach.


Kliknij jaki
rodzaj pracowników
Cię interesujeMAMY PRZEWAGĘ NAD KONKURENCJĄ

Szeroka możliwość wyboru pracowników

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu sprawdzonych, zorientowanych na pracę pracowników zza wschodniej granicy. Pracowników fizycznych, biurowych oraz specjalistów w swoich branżach.

Wzrost efektywności zatrudnienia

Zajmujemy się całością formalnych obowiązków agencyjnych, oferujemy leasing pracowników z Ukrainy, z pełnią praw formalnych do podjęcia przez pracowników pracy w Polsce. Zajmujemy się również organizacją zakwaterowania, tłumaczy, specjalistów, wszystko po to aby nasz personel spełniał wymagania klientów.

Obniżenie kosztów rekrutacji

Pozyskanie pracowników z Ukrainy przez naszą firmę odbywa się w pełnej zgodzie z polskim i międzynarodowym prawem. Firma DITOLA przeprowadza pracowników z Ukrainy przez proces legalizacji ich pobytu na terenie Polski . Rejestrujemy oświadczenie informujące o zamiarze powierzenia pracy obywatelom Ukrainy na okres 6 miesięcy oraz pomagamy przyszłemu pracownikowi uzyskać wizę w Konsulacie RP na Ukrainie. Asystujemy również przy przedłużaniu wiz z pozwoleniem na pracę po okresie 6 miesięcy.

Tylko sprawdzeni pracownicy

Zapewniamy profesjonalna rekrutacje oraz solidną weryfikację umiejętności pracowników. Dzięki temu, gwarantujemy, że do naszych kontrahentów trafiają tylko pracownicy odpowiednio wykwalifikowani oraz spełniający wszystkie wymagania formalne i osobowe.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami


Kontakt